Actueel weer Julianadorp
Laatste update: 2026-05-15 om 13:21 uur
| Temperatuur | 8.6 °C |
| Neerslag | 0.7 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 32.9 km/u uit WNW |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1002.8 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 50.3 km/u om 06:46 u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om 07:11 u |
| Maximum temp. | 10.3 °C om 11:51 u |
| Windchill | 5.0 °C |
| Hitte index | 8.6 °C |
| Dauwpunt | 5.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 264.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 765.0 W/m2 om 10:53 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 3.3 om 12:15 u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:32 u |